Naša voľba

Drahí priatelia
ďakujeme vám za vašu podporu našich štyroch kandidátov v parlamentných voľbách 2016
Vďaka tomu že sme sa zjednotili a spojili sily, všetci štyria sa stali poslancami NRSR.

Richard Vašečka bol znovuzvolený za predsedu poslaneckého klubu OĽaNO.
V parlamentných výboroch zastáva funkciu predsedu Osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva. Tiež je členom výboru pre obranu a bezpečnosť.

Eduard Heger bol zvolený za podpredsedu poslaneckého klubu OĽaNO.
V NR SR je členom výboru pre hospodárske záležitosti.

Marek Krajčí sa odborne špecializuje na zdravotníctvo.
Preto je členom parlamentného výboru pre zdravotníctvo. Tiež je členom výboru NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ.

Jozef Lukáč sa chce v parlamente venovať regiónom, špeciálne východu Slovenska.
V NRSR je členom
výboru pre nezlučiteľnosť funkcií  a ústavnoprávneho výboru.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a pozývame vás aby ste sledovali činnosť svojich poslancov.

Mário Tomášik
Mário Tomášik vedúci spoločenstva pri Dóme sv. Martina (Bratislava)
Ján Buc
Ján Buc katolícky kňaz, vedúci spoločenstva Vinica
Július Slovák
Július Slovák riaditeľ projektu Godzone, vedúci kapely ESPÉ a spoločenstva SP (Sliač)
Peter Štupák
Peter Štupák vedúci spoločenstva Maranatha (Prešov)
Branislav Letko
Branislav Letko vedúci kapely Lámačské chvály
Marián Lipovský
Marián Lipovský vedúci kapely Timothy, riaditeľ Mládeže pre Krista pre strednú Európu
Pavol Strežo
Pavol Strežo vedúci spoločenstva Novej evanjelizácie (Dolný Kubín)
Pavol Vanacký
Pavol Vanacký vedúci spoločenstva Maják (Košice)
Anton Pariľák
Anton Pariľák pastier Koinonie Ján Krstiteľ (Prešov)
Vladimír Beregi
Vladimír Beregi pastier Koinonie Ján Krstiteľ (Sklenné)
Vlastislav Beňa
Vlastislav Beňa riaditeľ Mládeže pre Krista Slovensko
Bohuš Živčák
Bohuš Živčák zakladateľ a jeden z vedúcich spoločenstva Rieka Života (Podolínec)
Matej Sabo
Matej Sabo vedúci komunity Eben Ezer (Bratislava)
Marek Malina
Marek Malina vedúci spoločenstva Nový Jeruzalem (Žilina)
Miloš Paštrnák
Miloš Paštrnák člen Rady MPK-S, starší zboru ECAV (Liptovský Hrádok)
Martin Neslušan
Martin Neslušan vedúci spoločenstva Youth (Sereď)
Eva Hrešková
Eva Hrešková vedúca kapely Christallinus
Vladimír Smataník
Vladimír Smataník vedúci spoločenstva EFATA (Považská Bystrica)
Domino Gabriel
Domino Gabriel vedúci spoločenstva Južania (Trenčín)
Andrej Kmotorka
Andrej Kmotorka člen líderského tímu spoločenstva Piar a kapely Godknows
Hana Šimčíková
Hana Šimčíková vedúca spoločenstva Dom Júdov
Milan Bednárik
Milan Bednárik pastier Koinonia Ján Krstiteľ (Vyšný Klátov)
Daniel Vranikovič
Daniel Vranikovič vedúci spoločenstva Lachaj Roi (Hlohovec)
Rút Krajčiová
Rút Krajčiová prezidentka Aglow Slovensko
Gabriel Fidrík
Gabriel Fidrík vedúci spoločenstva pri KU
Peter Lipták
Peter Lipták evanjelista
Eva Petrovičová
Eva Petrovičová členka vodcovského tímu spoločenstva Christian (Zlaté moravce)
Števo Beňa
Števo Beňa riaditeľ festivalu Campfest
Matúš Monka
Matúš Monka Vedúci spoločenstva Spišská Belá
Lukáš Košťál
Lukáš Košťál autor a koordinátor projektu Bezhraničná
Mário Tomášik
Mário Tomášik vedúci spoločenstva pri Dóme sv. Martina (Bratislava)
Ján Buc
Ján Buc katolícky kňaz, vedúci spoločenstva Vinica
Július Slovák
Július Slovák riaditeľ projektu Godzone, vedúci kapely ESPÉ a spoločenstva SP (Sliač)
Peter Štupák
Peter Štupák vedúci spoločenstva Maranatha (Prešov)
Branislav Letko
Branislav Letko vedúci kapely Lámačské chvály
Marián Lipovský
Marián Lipovský vedúci kapely Timothy, riaditeľ Mládeže pre Krista pre strednú Európu
Pavol Strežo
Pavol Strežo vedúci spoločenstva Novej evanjelizácie (Dolný Kubín)
Pavol Vanacký
Pavol Vanacký vedúci spoločenstva Maják (Košice)
Anton Pariľák
Anton Pariľák pastier Koinonie Ján Krstiteľ (Prešov)
Mário Tomášik
Mário Tomášik vedúci spoločenstva pri Dóme sv. Martina (Bratislava)
Ján Buc
Ján Buc katolícky kňaz, vedúci spoločenstva Vinica
Július Slovák
Július Slovák riaditeľ projektu Godzone, vedúci kapely ESPÉ a spoločenstva SP (Sliač)
Peter Štupák
Peter Štupák vedúci spoločenstva Maranatha (Prešov)
Branislav Letko
Branislav Letko vedúci kapely Lámačské chvály
Marián Lipovský
Marián Lipovský vedúci kapely Timothy, riaditeľ Mládeže pre Krista pre strednú Európu
Pavol Strežo
Pavol Strežo vedúci spoločenstva Novej evanjelizácie (Dolný Kubín)
Pavol Vanacký
Pavol Vanacký vedúci spoločenstva Maják (Košice)
Anton Pariľák
Anton Pariľák pastier Koinonie Ján Krstiteľ (Prešov)
Vladimír Beregi
Vladimír Beregi pastier Koinonie Ján Krstiteľ (Sklenné)
Vlastislav Beňa
Vlastislav Beňa riaditeľ Mládeže pre Krista Slovensko
Bohuš Živčák
Bohuš Živčák zakladateľ a jeden z vedúcich spoločenstva Rieka Života (Podolínec)
Matej Sabo
Matej Sabo vedúci komunity Eben Ezer (Bratislava)
Marek Malina
Marek Malina vedúci spoločenstva Nový Jeruzalem (Žilina)
Miloš Paštrnák
Miloš Paštrnák člen Rady MPK-S, starší zboru ECAV (Liptovský Hrádok)
Martin Neslušan
Martin Neslušan vedúci spoločenstva Youth (Sereď)
Eva Hrešková
Eva Hrešková vedúca kapely Christallinus
Vladimír Smataník
Vladimír Smataník vedúci spoločenstva EFATA (Považská Bystrica)
Domino Gabriel
Domino Gabriel vedúci spoločenstva Južania (Trenčín)
Andrej Kmotorka
Andrej Kmotorka člen líderského tímu spoločenstva Piar a kapely Godknows
Hana Šimčíková
Hana Šimčíková vedúca spoločenstva Dom Júdov
Milan Bednárik
Milan Bednárik pastier Koinonia Ján Krstiteľ (Vyšný Klátov)
Daniel Vranikovič
Daniel Vranikovič vedúci spoločenstva Lachaj Roi (Hlohovec)
Rút Krajčiová
Rút Krajčiová prezidentka Aglow Slovensko
Gabriel Fidrík
Gabriel Fidrík vedúci spoločenstva pri KU
Peter Lipták
Peter Lipták evanjelista
Eva Petrovičová
Eva Petrovičová členka vodcovského tímu spoločenstva Christian (Zlaté moravce)
Števo Beňa
Števo Beňa riaditeľ festivalu Campfest
Matúš Monka
Matúš Monka Vedúci spoločenstva Spišská Belá
Lukáš Košťál
Lukáš Košťál autor a koordinátor projektu Bezhraničná